AP02 53039880268 Par Nissan Murano 2.5 DCi YD25DDT 140Kw Turbo Elektriskās Piedziņas BV40

€63.27

SKU: l463
Kategorija: atlaides
Akciju sociālajos medijos:

Tagi: turbo laika 12v, td04, atslēgas nissan, murano de, elektriskā turbokompresoru 12, auto elektriskā turbo, mi magnētisko bloki, komplektā turbo, ct26 turbo, turbo pārdošanai.

53039880268 Par Nissan Murano 2.5 DCi YD25DDT 140Kw Hella Turbo Elektrības Pievads

I. Akciju, Piegāde un Garantija preces Piegāde Nekavējoties Nepārspējamu Cenu, Kvalitātes Garantija: 24 Mēneši II.OEM detaļas Numurs

Nissan BV40

Nissan 53039700231

Nissan 53039700268

Nissan 53039700339

Nissan 53039700341

Nissan 53039700373

Nissan 53039880231

Nissan 53039880268

Nissan 53039880339

Nissan 53039880341

Nissan 53039880373

Nissan 53039800268

Nissan 53039800373

Nissan 53039900341

Nissan 53039900373

Nissan 59001107188

Nissan 5303-970-0268

Nissan 5303-988-0268

Nissan BV40-0231

Nissan BV40-0268

Nissan BV40-0339

Nissan BV40 - 0 341

Nissan BV40-0373

Nissan 14411-3XN1A

Nissan 144113XN1A

Nissan 14411-3XN2A

Nissan 144113XN2A

Nissan 14411-3XN3A

Nissan 144113XN3A

Nissan 14411-LC10A

Nissan 14411LC10A

Nissan 14411-LC10B

Nissan 14411LC10B

6NW010099-09

III.Piemērots: 2008 - Nissan Murano YD25DDT 2.5 dCi, 2.5 L 140Kw

Izvietošana Transportlīdzeklī 53039880373,53039800268,53039800373,53039900341,53039900373,5900110718
Objektu Platums 144113XN2A,144113XN2A,144113XN3A,144113XN3A,14411LC10A,14411LC10A
Ražotāja Daļas Numurs 53039880373,53039800268,53039800373,53039900341,53039900373,5900110718
Mezgls, Detaļas Numurs BV400231,BV400268,BV400339,BV400341
Īpašas Pazīmes BV400373,144113XN1A,144113XN1A,14411LC10B,14411LC10B
Izcelsme KN(Izcelsmes valsts)
Materiāla Tips 53039700341,53039700373,53039880231,53039880268,53039880339,5303988034
Citas Detaļas Numurs BV40,53039700231,53039700268,53039700339,5303-970-0268,5303-988-0268
Postenis Svars 6NW010099-09,BV40-0231,BV40-0268,BV40-0339,BV40-0341
Valstī/Reģionā Ražošana 53039880373,53039800268,53039800373,53039900341,53039900373,5900110718

Uzraksti atsauksmi!


Jūs varat arī patīk

Izpārdošana Silikona Turbo Ieplūdes Elkoņa Caurules Ieplūdes Šļūtene VW Golf MK7 R Audi V8 MK3 A3 S3 TT 2.0 T+

Silikona Turbo Ieplūdes Elkoņa Caurules Ieplūdes Šļūtene VW Golf MK7 R Audi V8 MK3 A3 S3 TT 2.0 T+
Turbo Ieplūdes Elkoņa Caurules Ieplūdes Šļūtene VW Golf MK7 R Audi V8 MK3 A3 S3 TT MK3 2.0 T 2014+ Pielietojums: Krāsa: melna Plug & Play instalācija Der: IS12, IS20, IS38 IHI turbokompresoru Ar Racingline Ieplūdes Uzlabot Pakete sastāv no šādām daļām: 1 x R600 Turbo Ieplūdes Elkoņa - VWR12G7R600ITINLET Transportlīdzekļa Furnitūru

€18.47 €17.37
Izpārdošana POZĪCIJAS INDIKATORS, LAI GARRETT HELLA ELEKTRONISKO GLIEMEŽZOBRATA PĀRVADU B TIPS C TIPS D TIPS TURBOKOMPRESORU REMONTS, REZERVES DAĻAS

POZĪCIJAS INDIKATORS, LAI GARRETT HELLA ELEKTRONISKO GLIEMEŽZOBRATA PĀRVADU B TIPS C TIPS D TIPS TURBOKOMPRESORU REMONTS, REZERVES DAĻAS
Pozīcijas Indikators, lai Garrett Hella Elektronisko Gliemežzobrata Pārvada Ir 3 veidu šāds rādītājs jūsu izvēles B 3 līnijas uz PCB C Vairāk līnijas uz PCB D Metāla līnijas iekšpusē PCB Paša materiāla sākotnējo Paša Lieluma sākotnējo Pašā ražošanas standarta sākotnējo Aizstāt tieši augstākās Kvalitātes Piemērojami visiem Hella Elektronisko Acutator Pārvads

€15.18
Izpārdošana R-EP Turbo Ieplūdes Šļūteni turbokompresoru Muffler caurules Uzlabot Augstas Plūsmas Golfa 7

R-EP Turbo Ieplūdes Šļūteni turbokompresoru Muffler caurules Uzlabot Augstas Plūsmas Golfa 7 " Audi A3 8V S3 S1 TT Leon EA888 Gen3 1.8 T 2.0 T AL001
Tas derēs šādi modeļi lieliski: Par Volkswagen: Golf MK7 GTI 1.8 T Golf MK7 Hečbeks 2.0 T Golf MK7 Sportwagen Gen3 2.0 T Golf Mk7/7.5 R 2.0 T Audi: Par S3 8V Quattro 2.0 T Par A3 8V FWD 1.8 T Par A3 8V Quattro 2.0 T TT/TTS MK3 2.0 T 2014+ Par Skoda: Par Octavia MK3 1.8 T Par Octavia MK3 2.0 T Par vRS 5E 1.8 T Par vRS 5E 2.0 T SĒDEKLIS: Leon MK3 1.8 T Leon MK3 2.0 T Par Cupra 5F 1.8 T Par Cupra 5F

€27.56 €22.05
Izpārdošana RHB31 VZ21 Turbo starpliku komplekts SUZUKI SWIFT Jimny Alto SX4 LIĀNA Grand Vitara mini automašīnas - VE110069 turbīnu metāla komplektu VJ110069

RHB31 VZ21 Turbo starpliku komplekts SUZUKI SWIFT Jimny Alto SX4 LIĀNA Grand Vitara mini automašīnas - VE110069 turbīnu metāla komplektu VJ110069
RHB31 VZ21 Turbo starpliku komplekts SUZUKI SWIFT Jimny Alto SX4 LIĀNA Grand Vitara mini automašīnas - VE110069 turbīnu metāla komplektu VJ110069 Modeļa Nosaukums: R HB31 Daļa numurs: VZ21, VE110069, VJ110069, VG110069 OEM numurs: 13900-62D51, 13900-62D50 Piemērots: Turbo starpliku komplekts SUZUKI SWIFT Jimny Alto SX4 LIĀNA Grand Vitara mini automašīnas Turbo

€4.64 €3.48
Izpārdošana Garrett turbokompresoru kasetne GT2260V turbo chra 742730 core turbīna BMW 530d E60 E61 M57N 160 KW / 218 ZS 11657790308

Garrett turbokompresoru kasetne GT2260V turbo chra 742730 core turbīna BMW 530d E60 E61 M57N 160 KW / 218 ZS 11657790308
Garrett turbokompresoru kasetne GT2260V turbo chra 742730 core turbīna BMW 530d E60 E61 M57N 160 KW / 218 ZS 11657790308 Turbokompresoru daļas numurs: 742730 742730-5018S 742730-5015S 742730-5003S 742730-0001 OEM Numurs: 11657790308 1.BMW 530 d E60 / E61 M57N 2.BMW X5 3.0 d E53 M57N

€91.10 €59.22
Izpārdošana 2.5/3/3.5/4 Collu Universālo Auto V-band Turbo Downpipe Izplūdes Skavas Aksesuāri

2.5/3/3.5/4 Collu Universālo Auto V-band Turbo Downpipe Izplūdes Skavas Aksesuāri
2.5/3/3.5/4 Collu Universālo Auto V-band Turbo Downpipe Izplūdes Skavas Aksesuāri Specifikācijas: V-band skava pieņem augstas kvalitātes nerūsējošā tērauda plānas tērauda jostas un V-band jostas gredzens blīvējuma savienojums.Tas ir unikāls anti-brīvs pavasarī dizains, locīšanai un formēšanai, ar īpašu procesu, un pēc tam, kad iekšējais gredzens nospriego, tas kļūst

€6.49 €4.34
Izpārdošana Jauns Turbo CHRA Līdzsvarotu Turbīnu Kasetne RHF5 Toyota RAV4, 2.2 D-4D 130Kw 2AD-FHV Turbolader Auto 2005-

Jauns Turbo CHRA Līdzsvarotu Turbīnu Kasetne RHF5 Toyota RAV4, 2.2 D-4D 130Kw 2AD-FHV Turbolader Auto 2005-
Modelis RHF5 Daļa Numuru VB16 OE Numurs 17201-26030 , 17201-26031 Transportlīdzekļa Pieteikumu Automašīnu Markas Automašīnas Modeļa Jaudu, Jaudas Motoru Gads Toyota Auris 2.2 D-CAT 130Kw 2AD-FHV 2007 - Toyota Avensis 2.2 D-4D 130Kw 2AD-FHV 2005 - Toyota Corolla 2.2 D-4D 130Kw 2AD-FHV 2005 - Toyota RAV4, 2.2 D-4D 130Kw 2AD-FHV 2005- Q&A 1.Kāpēc es saņemšu nekas līdz šim?Jūs

€127.08 €68.62
Izpārdošana DPQPOKHYY Par Hyundai Matrix I10 1.1 KIA Picanto 07-10 35150-02800 9520930007 9521930709 Tukšgaitas Apgriezienu Gaisa Kontroles Vārsts

DPQPOKHYY Par Hyundai Matrix I10 1.1 KIA Picanto 07-10 35150-02800 9520930007 9521930709 Tukšgaitas Apgriezienu Gaisa Kontroles Vārsts
Laipni aicināti šo veikalu!Veikt dažādas izmaiņas modeļu transportlīdzekļiem.Lūdzu, pārbaudiet vecā daļa, daļa numuru, un man ir norādītas ar attēls un apraksts atbilst.Ja jums ir kādi jautājumi vai neesat pārliecināts, lūdzu, sazinieties ar mani pirms pirkšanas.Augsta kvalitāte, konkurētspējīgas cenas, kvalitāti, pakalpojumu, ātri piegādes laiks Ja jums ir daudz vajadzību,

€8.43
Izpārdošana Turbo Piedziņas Par Mercedes-Benz Sprinter Jeep Grand Cherokee 3.0 CRD G-001 G-219 G-277 6NW009660

Turbo Piedziņas Par Mercedes-Benz Sprinter Jeep Grand Cherokee 3.0 CRD G-001 G-219 G-277 6NW009660
Par Mercedes C320 E320 E280 ML280 R280 CDI Elektroniskā Turbo Piedziņas G-219 G-277 765155 6NW008412 6NW009420 300 CDI 320CDI I. Akciju, Piegāde un Garantijas Preces Kuģniecības Uzreiz Nepārspējams Cenas, Kvalitātes Garantija: 24 Mēneši II.OEM detaļas Numuru, Mercedes G-277 Mercedes G-219 Mercedes 6NW008412 Mercedes 6NW009420 Turbo Daļa Numurs: 765155-0007 765155-0004 765155-5004S 765155-0008 765155-5008S 765155-5007S

€56.62 €50.39
Izpārdošana PQY - Turbo Siltuma Vairogs /Turbokompresoru IETĪŠANAS Sega+PAVASARA Subaru WRX PQY-2306

PQY - Turbo Siltuma Vairogs /Turbokompresoru IETĪŠANAS Sega+PAVASARA Subaru WRX PQY-2306
47760 Izplūdes Siltumu Wrap PQY - Turbo Siltuma Vairogs /Turbokompresoru IETĪŠANAS Sega+PAVASARA Subaru WRX PQY-2306 Lietojums: Universāli Der uz Jebkuru TD05H VC22 / VF34 / VF36 / VF37 / VF38 / VF42 Turbo Lādētāju Transportlīdzekļu aprīkošanu ar 2.0 L / 2.5 L EJ20 / EJ25 H4 Turbo Motors TIKAI Īpašības un Priekšrocības : Iekšējais Materiāls ir Izgatavots

€7.77 €6.61
Izpārdošana RHF55 Turbo, Par HITACHI ZX240-3 ZAX240-3 ZAX230 Ekskavatoru, lai ISUZU ELF-NPR75 EX210, Zemes pārvietošanas 4HK1 8973628390 114400-4260

RHF55 Turbo, Par HITACHI ZX240-3 ZAX240-3 ZAX230 Ekskavatoru, lai ISUZU ELF-NPR75 EX210, Zemes pārvietošanas 4HK1 8973628390 114400-4260
PIELIETOJUMS: Par HITACHI ZX240-3 ZAX240-3 ZAX230 Ekskavatoru Par ISUZU ELF-NPR75 EX210, Zemes pārvietošanas 4HK1 SPECIFIKĀCIJA: Turbo Modelis: RHF55 Turbo Kārtridžu DAĻA NR.: 8973628390 114400-4260 Dzinējs: 4HK1 4HK1-T 4HK1TC FORŠI: Ūdens dzesēšanu FOTO RĀDĪT:

€206.67 €173.60
Izpārdošana TD08 Vilces Paturot Turbo Daļas remonta komplekti piegādātājs AAA Turbokompresoru Daļas

TD08 Vilces Paturot Turbo Daļas remonta komplekti piegādātājs AAA Turbokompresoru Daļas
AAA Turbokompresoru Daļas TD08 Turbo Atjaunot komplekti/ Repair Kit/ vilces gultnis ------------- Ja jums ir Brizal pircējs,pls man pateikt savu CPF NĒ vai CNPJ NĒ ,tas ir nepieciešams,paldies.Ja jums ir Čīle pircējs,pls man pateikt jums RIESTS, NĒ ,tas ir nepieciešams,paldies.Ja jums ir Argentīna pircējs,pls man pateikt, jūs NODOKĻA Numurs CUIT NĒ ,tas ir nepieciešams,paldies.Ja

€4.20 €3.53
Izpārdošana Ātri Pievienojiet 360 Grādu Rotācijas turbīnu, sprauslu, augstspiediena mazgātājs Mazgā Auto Instrumentu Piederumi

Ātri Pievienojiet 360 Grādu Rotācijas turbīnu, sprauslu, augstspiediena mazgātājs Mazgā Auto Instrumentu Piederumi
Apraksts: 100% Jauns. materiāls:Alumīnija sakausējuma Izmērs:rokturi, ir apmēram 8cm garums un diametrs ir apmēram 4cm.Sprausla ir par 4.2 cm garumā un kļūda ir par 1cm. Konversija: 1inch=2.54 cm, 1cm=0.393 collas Silts Padoms : atgādinām, ka sakarā apgaismojuma efektu, monitora spilgtuma/kontrasta iestatījumus utt, tur varētu būt dažas nelielas

€19.29 €10.22
Izpārdošana Rezerves Daļas Volvo Trucks VOE 1629939 Izplūdes Caurule

Rezerves Daļas Volvo Trucks VOE 1629939 Izplūdes Caurule
VOE 1629939 Izplūdes Caurule

€42.18
Izpārdošana Turbo lādētāju Recirkulācijas Gaisa Vārstu 037977 037975 701115080 Par Citroen C4, C5 Peugeot DS3 DS5 207 308 508 5008

Turbo lādētāju Recirkulācijas Gaisa Vārstu 037977 037975 701115080 Par Citroen C4, C5 Peugeot DS3 DS5 207 308 508 5008
10717901908864117 Renault-Puegeot-Citroen Autoparts ASV dolāru 6.58 / US $ 19.80 / USD 25.28 / USD 8.22 / USD 19.65 / USD 3.12 / USD 30.80 / USD 78.98 / USD 2.85 / USD 3.58 / USD 26.48 / USD 25.80 / USD 32.80 / USD 3.98 / USD 16.28 / USD 25.55 / USD 6.58 / USD 28.80 /

€21.58 €14.67
Izpārdošana TF035 49335-01410 turbīnu CHRA 1515A295 turbo kārtridžu 4933501410 par Mitsubishi Motors SUV 4N15 4P00 dīzeļa motoru daļas, 2016. gadā-

TF035 49335-01410 turbīnu CHRA 1515A295 turbo kārtridžu 4933501410 par Mitsubishi Motors SUV 4N15 4P00 dīzeļa motoru daļas, 2016. gadā-
TF035 turbo Daļa Numurs: 49335-01410 turbo CHRA , 4933501410 turbīnu kasetne OEM Numurs: 1515A295 turbīna der: Turbo kārtridži Mitsubishi Motors SUV 4N15 4P00 dīzeļa motoru daļas, 2016. gadā- Ja ir daļa numuru? Skaits parasti ir atrodama uz kompresora korpusa uz nelielu taisnstūrveida daļu no mājokļu, kas ir izgatavotas dzīvoklis vai metāla plāksnīti, ko piestiprina uz

€92.79 €66.81
Izpārdošana AP02 FORD FOCUS C-MAX 1.6 TDCI MINI ONE / COOPER R55 R56 TURBOKOMPRESORU Jauno 80 KW 753420-0002 3M5Q6K682AE

AP02 FORD FOCUS C-MAX 1.6 TDCI MINI ONE / COOPER R55 R56 TURBOKOMPRESORU Jauno 80 KW 753420-0002 3M5Q6K682AE
3M5Q-6K682-AH, 3M5Q-6K682-AJ, 3M5Q-6K682-AK III.Piemērots Šādiem Einschränkungen Marke Modell Baujahr Plattform Typ Mehānisko Citroën Berlingo 2008/04-2019/12 B9 1.6 HDi 110 1560 ccm, 80 KW, 109 PS Citroën Berlingo Kasten 2008/04-2019/12 B9 1.6 HDi 110 1560 ccm, 80 KW, 109 PS Citroën C2 2005/09-2009/12 JM_ 1.6 HDi 1560 ccm, 80 KW, 109 PS Citroën C3 es 2005/09-2010/12 FC_ 1.6 HDi 16V 1560 ccm,

€138.34
Izpārdošana SMAIDA VEIDĀ,# Turbo Lādētāju Remonts Rebuild Kit TD04 TD04L TD04H TD04HL Par Subaru Impreza WRX Forester 13T 14T 15T 16T 19T 18T

SMAIDA VEIDĀ,# Turbo Lādētāju Remonts Rebuild Kit TD04 TD04L TD04H TD04HL Par Subaru Impreza WRX Forester 13T 14T 15T 16T 19T 18T
[xlmodel]-[custom]-[51474] Noklikšķiniet uz Vārdiem, lai uzzinātu Vairāk Daļas Manā Veikalā Paziņojums : Lūdzu, Pārbaudiet Photos / OEM / Saderīgi Modeļi Uzmanīgi Pirms Pērkat, Tērzēšana ar Pārdevēju, Ja Jūs Vēlaties Saņemt Vairumtirdzniecības Cenas [xlmodel]-[custom]-[8888] Vairāk Informācijas Pieteikumu 1997-Up Subaru Impreza & WRX 2004. - 2006. gada

€22.49 €18.89